-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Благоустрій населених пунктів: Капітальний ремонт тротуару (частково) Рижовського парку в селище Пісочин (ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-005814-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)
2 033 908.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
08
год
17
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4c890598a7054ec48b08ba993d63fcf8
Внутрішній номер закупівлі:
30264604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-005814-a
Замовник:
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396727
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, селище міського типу Пісочин, вул.Беліменків ім., будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Червякова Катерина 0577427478 rada43750767@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 033 908.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 12:41 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 12:41 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 12:41 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 033 908.00 Благоустрій населених пунктів: Капітальний ремонт тротуару (частково) Рижовського парку в селище Пісочин (ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)