-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій населених пунктів: Капітальний ремонт тротуару (частково) Рижовського парку в селище Пісочин (ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено тендер
2 440 689.60
UAH
Номер:
e279829e92da4716a4962f61526a16b7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-007226-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396727
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, селище міського типу Пісочин, вул.Беліменків ім., будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396727
-
Контактна особа:
Червякова Катерина 0577427478 rada43750767@gmail.com
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, селище міського типу Пісочин, вул.Беліменків ім., будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 440 689.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Благоустрій населених пунктів: Капітальний ремонт тротуару (частково) Рижовського парку в селище Пісочин (ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
02.09.2026 12:34
Дата модифікації:
02.09.2026 12:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПісочинська
Сума2 440 689.60 UAH