-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Метеостанція Vantage Pro2, бездротова версія (Davis) в комплектації з датчиком потокової передачі даних WeatherLink Live Davis 6100 та датчиком сонячної радіації 6450 (Davis)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-005786-a
Завершена
106 964.00
UAH з ПДВ
Номер:
8bda1f5a226240b19ff641db9f2e2a57
Внутрішній номер закупівлі:
30264592
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-005786-a
Замовник:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497176
-
Адреса:
61060, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова будинок 142
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Огурцов Юрій Євгенович +380573920331 yuriev1908tender@gmail.com http://www.yuriev.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38120000-2 Метеорологічні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
106 964.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює оплату товару повністю після його передання Постачальником відповідно до видаткової накладної протягом 10 (десяти) робочих днів, які обчислюються з дня, наступного за днем передачі товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Метеостанція Vantage Pro2, бездротова версія (Davis)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
61060, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Героїв Харкова, 142
На карті
Датчик потокової передачі даних WeatherLink Live Davis 6100
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
61060, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Героїв Харкова, 142
На карті
Датчик сонячної радіації 6450 (Davis)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
61060, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Героїв Харкова, 142
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕНТА ЛАБ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39134086
-
Контактна особа:
АРНАУТ Володимир Петрович 0504599961
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Сергія Нігояна, буд. 50, офіс 23
Ціна пропозиції
106 964.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
36d4e85c60e44fa1943ef21bafb99ca0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-005786-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕНТА ЛАБ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39134086
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Сергія Нігояна, буд. 50, офіс 23
Номер договору:
163-08-2026
Сума договору:
106 964.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
89 136.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Метеостанція Vantage Pro2, бездротова версія (Davis): 63 184.00000 UAH без ПДВ
Датчик потокової передачі даних WeatherLink Live Davis 6100: 27 852.00000 UAH без ПДВ
Датчик сонячної радіації 6450 (Davis): 15 928.00000 UAH без ПДВ
Датчик потокової передачі даних WeatherLink Live Davis 6100: 27 852.00000 UAH без ПДВ
Датчик сонячної радіації 6450 (Davis): 15 928.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний