-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Метеостанція Vantage Pro2, бездротова версія (Davis) в комплектації з датчиком потокової передачі даних WeatherLink Live Davis 6100 та датчиком сонячної радіації 6450 (Davis)
Оголошено тендер
106 964.00
UAH
Номер:
081b716dd83142159303d03f5a0efad1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-006930-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497176
-
Адреса:
61060, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова будинок 142
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497176
-
Адреса:
61060, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова будинок 142
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
106 964.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Метеостанція Vantage Pro2, бездротова версія (Davis) в комплектації з датчиком потокової передачі даних WeatherLink Live Davis 6100 та датчиком сонячної радіації 6450 (Davis)
Примітки:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України Харківська обл., м. Харків, проспект Героїв Харкова, 142, 61060 код за ЄДРПОУ 00497176 юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38120000-2 Метеорологічні прилади
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.09.2026 12:22
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
ЗАТВЕРДЖЕНО Директор ІР ім. В. Я. Юр'єва ___________Валерія КОЛОМАЦЬКА ОБҐРУНТУВАННЯ закупівлі за предметом ДК 021:2015 (ЄЗС) – 38120000-2 Метеорологічні прилади (метеостанція Vantage Pro2, бездротова версія (Davis) в комплектації з датчиком потокової передачі даних WeatherLink Live Davis 6100 та датчиком сонячної радіації 6450 (Davis) без застосування відкритих торгів відповідно до пункту 13 ОСОБЛИВОСТЕЙ (договір 163-08/2026) Закупівля здійснюється відповідно до підпункту 6 пункту 13 ОСОБЛИВОСТЕЙ: Керуючись статтями 4 та 11 Закону України «Про публічні закупівлі», Положенням про уповноважену особу, що затверджене наказом директора ІР ім. В. Я. Юр'єва НААН від 20.04.2020 р. за № 31, беручи до уваги, що відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами) оголошена процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю ID закупівлі UA-2026-07-10-004951-a за предметом ДК 021:2015 (ЄЗС) – 38120000-2 Метеорологічні прилади (метеостанція Vantage Pro2, бездротова версія (Davis) в комплектації з датчиком потокової передачі даних WeatherLink Live Davis 6100 та датчиком сонячної радіації 6450 (Davis) не відбулась через відсутність учасників процедури закупівлі, прийнято рішення закупівлю за предметом ДК 021:2015 (ЄЗС) – 38120000-2 Метеорологічні прилади (метеостанція Vantage Pro2, бездротова версія (Davis) в комплектації з датчиком потокової передачі даних WeatherLink Live Davis 6100 та датчиком сонячної радіації 6450 (Davis) 1 комплект провести без застосування відкритих торгів шляхом укладення прямого договору з ТОВ «ВЕНТА ЛАБ» на суму 106 964,00 грн. з ПДВ відповідно до пп. 6 п. 13 ОСОБЛИВОСТЕЙ
-
Дата публікації:
02.09.2026 12:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума106 964.00 UAH