• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Організація та проведення матчів чемпіонатів Рівненського району з футболу 2026 року

Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Листом №вих.2916/01-28/26 від 19.06.2026 Рівненської районної державної адміністрації підтверджено виключне право на організацію та проведення змагань з футболу місцевого рівня, в тому числі арбітражу на території Рівненського району Рівненській районній асоціації футболу. Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2026 рік у послугах за предметом закупівлі Організація та проведення матчів чемпіонатів Рівненського району з футболу 2026 року необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.

Завершена

60 000.00 UAH без ПДВ
Номер: f543aaf1f7d24e4dba257d79898811ba
Внутрішній номер закупівлі: 30264199
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-005408-a   
Замовник: Комунальний заклад «Шпанівський центр культури, спорту та туризму» Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області
Контактна особа: Зоряна Решеніна +380970284976 shpanivccst@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 60 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація та проведення матчів чемпіонатів Рівненського району з футболу 2026 року
Код ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 35301, Україна, Рівненська область, с. Шпанів Рівненського району, вул. Шкільна, 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "РІВНЕНСЬКА РАЙОННА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ"
Ціна пропозиції 60 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:19
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c3e9f76704424048a158b4e6f2d0b684
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-005408-a-a1
Постачальник: ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "РІВНЕНСЬКА РАЙОННА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ"
Номер договору: 116/26
Сума договору: 60 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 12:18
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf