• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Організація та проведення матчів чемпіонатів Рівненського району з футболу 2026 року

Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Листом №вих.2916/01-28/26 від 19.06.2026 Рівненської районної державної адміністрації підтверджено виключне право на організацію та проведення змагань з футболу місцевого рівня, в тому числі арбітражу на території Рівненського району Рівненській районній асоціації футболу. Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2026 рік у послугах за предметом закупівлі Організація та проведення матчів чемпіонатів Рівненського району з футболу 2026 року необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.

60 000.00 UAH без ПДВ
Номер: c3e9f76704424048a158b4e6f2d0b684
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-005408-a-a1
Замовник: Комунальний заклад «Шпанівський центр культури, спорту та туризму» Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області
Постачальник: ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "РІВНЕНСЬКА РАЙОННА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ"
Класифікатор ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Опис: Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Листом №вих.2916/01-28/26 від 19.06.2026 Рівненської районної державної адміністрації підтверджено виключне право на організацію та проведення змагань з футболу місцевого рівня, в тому числі арбітражу на території Рівненського району Рівненській районній асоціації футболу. Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2026 рік у послугах за предметом закупівлі Організація та проведення матчів чемпіонатів Рівненського району з футболу 2026 року необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Номер договору: 116/26
Дата підписання: 28.08.2026 12:18
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору: 60 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація та проведення матчів чемпіонатів Рівненського району з футболу 2026 року
Код ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 35301, Україна, Рівненська область, с. Шпанів Рівненського району, вул. Шкільна, 3 На карті