• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Шафи для пожежного кран-комплекту

Завершена

25 212.00 UAH з ПДВ
Номер: 4f4f54ae821c410c87ec20ecd93bc176
Внутрішній номер закупівлі: 30263953
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-005160-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Косяк Людмила 380677476007 liudmyla.kosiak@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (UA-2026-08-06-000782-a)
Очікувана вартість: 25 212.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шафа для пожежного кран-комплекту 600×500×800 (1 касета) (02797)
Код ДК 021:2015: 35111000-5 Протипожежне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 29.11.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Шафа для пожежного кранкомплекту 600×230×600 (1 касета) (02809)
Код ДК 021:2015: 35111000-5 Протипожежне обладнання
Кількість 5 штука
Період постачання до 29.11.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ВАГО ТЕЛЕКОМ»
Ціна пропозиції 25 212.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:07
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1422ffb9388643e9976d6fb888317801
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-005160-a-a1
Постачальник: ТОВ «ВАГО ТЕЛЕКОМ»
Номер договору: 13/4098-МТР/26
Сума договору: 25 212.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 21 010.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.03.2027 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
zip
Договір ВАГО ТЕЛЕКОМ 13-4098-МТР-26.pdf.zip
pdf
Договір ВАГО ТЕЛЕКОМ 13-4098-МТР-26.pdf
p7s
sign.p7s