• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Шафи для пожежного кран-комплекту

Оголошено тендер

25 212.00 UAH
Номер: 66a521d543f44c749acb2b95fa068cbb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-26-006265-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 25 212.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шафи для пожежного кран-комплекту
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товарів відповідно до п.п.6 п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Сергійчук О.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування: 26.08.2026 11:55
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума25 212.00 UAH