-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сирні продукти код за ДК 021:2015: 15540000-5 (Сир твердий, сир м’який, сир кисломолочний)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-005103-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
461 191.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
12
год
17
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
609e01f65f6d4b55b27df826a27bb0b2
Внутрішній номер закупівлі:
30263949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-005103-a
Замовник:
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25667165
-
Адреса:
08140, Україна, Київська область, Білогородка, вул. Сосніних, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стовбун Юлія +380997701219 25667165@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
461 191.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 12:11 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 12:11 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 12:11 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴461 191.00 Сирні продукти код за ДК 021:2015: 15540000-5 (Сир твердий, сир м’який, сир кисломолочний)