-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сирні продукти код за ДК 021:2015: 15540000-5 (Сир твердий, сир м’який, сир кисломолочний)
Оголошено тендер
533 430.00
UAH
Номер:
06b963d3a3614c10aed1a5d21ccb2446
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-005343-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25667165
-
Адреса:
08140, Україна, Київська область, Білогородка, вул. Сосніних, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25667165
-
Адреса:
08140, Україна, Київська область, Білогородка, вул. Сосніних, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
533 430.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сирні продукти код за ДК 021:2015: 15540000-5 (Сир твердий, сир м’який, сир кисломолочний)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.09.2026 11:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяБілогородка
Сума524 580.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБілогородка
Сума8 850.00 UAH