-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Галицькій в м. Бучач Чортківського району Тернопільської області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-004782-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
237 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
09
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a951ec8c8b33423a9f991794449b48bf
Внутрішній номер закупівлі:
30263585
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-004782-a
Замовник:
Бучацька міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058479
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, Майдан Волі, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Микола Гузовський +380671501011 mradabuchach@ukr.net http://buchachmiskrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
237 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 11:52 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 11:52 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 11:52 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 12:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴237 500.00 Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Галицькій в м. Бучач Чортківського району Тернопільської області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER)