-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Галицькій в м. Бучач Чортківського району Тернопільської області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER)
Оголошено тендер
285 000.00
UAH
Номер:
676809ba5d91408db59811cff5b7eade
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-005544-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Бучацька міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058479
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, Майдан Волі, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Бучацька міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058479
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, Майдан Волі, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
285 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Галицькій в м. Бучач Чортківського району Тернопільської області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2026 11:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБучацька
Сума285 000.00 UAH