• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кадсіла, МНН: Trastuzumab emtansine

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

194 158.88 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
21
хв
03
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: beb670b3285d4560b4de2f3182a95a68
Внутрішній номер закупівлі: 30263556
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-004713-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради"
Контактна особа: Шаган Василь Михайлович 380677638469 vmshagan@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 194 158.88 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 11:51 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 11:51 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 11:51 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 12:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴194 158.88 Кадсіла, МНН: Trastuzumab emtansine