-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кадсіла, МНН: Trastuzumab emtansine
Оголошено тендер
207 750.00
UAH
Номер:
2064e8b974864f41ba54c297f757d75a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-004788-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13648033
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Медична, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13648033
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Медична, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
207 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кадсіла, МНН: Trastuzumab emtansine
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Дата опублікування:
02.09.2026 11:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти обласного бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2152 - Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківський
Сума207 750.00 UAH