• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Урни (зі встановленням)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

79 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
10
хв
05
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 690add1d2d9949d68f1ae28ade10e21e
Внутрішній номер закупівлі: 30263268
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-004422-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
Контактна особа: Світлана Губіч +380978316507 tender_ubgkg@srvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 79 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 11:40 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 11:40 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 11:40 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 15:32

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴79 666.67 Урни (зі встановленням)