• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Урни (зі встановленням)

Оголошено тендер

95 600.00 UAH
Номер: 3af71db8ba1246c4ac3dfe02fefe1a59
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-005368-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
Очікувана вартість: 95 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Урни (зі встановленням)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.09.2026 11:31

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Урни
Код ДК 021:2015: 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміття
Кількість 8 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСаксаганський
Сума95 600.00 UAH