-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-004288-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 01:00)
158 333.34
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
46
хв
36
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b228a7c7539d44ca9495d5b79e658059
Внутрішній номер закупівлі:
30263134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-004288-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "НЕРУХОМІСТЬ ТА МАЙНО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33358550
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ.ВИННИЧЕНКА будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Костів +380751036788 kp.lor333@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
158 333.34 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 11:36 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 11:36 - 18.09.2026 01:00
Період оскарження:
02.09.2026 11:36 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴158 333.34 Будівельні матеріали