-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали
Оголошено тендер
190 000.00
UAH
Номер:
adb1b1ce3c2545da980f6f3d401f35d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-004962-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "НЕРУХОМІСТЬ ТА МАЙНО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33358550
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ.ВИННИЧЕНКА будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "НЕРУХОМІСТЬ ТА МАЙНО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33358550
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ.ВИННИЧЕНКА будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівельні матеріали
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування:
02.09.2026 11:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума190 000.00 UAH