-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Полотно стрічкової пили 40*1,0*3640
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-004258-a
Завершена
22 320.00
UAH з ПДВ
Номер:
35452614eade4444bf4ef77fbd5e044d
Внутрішній номер закупівлі:
30263108
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-004258-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ушанов Олександр Володимирович 380472333347 OUshanov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-08-12-005908-a
Очікувана вартість:
22 320.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за товар здійснюється лише після його фактичного отримання Покупцем на підставі належним чином оформлених актів приймання та рахунків-фактур, видаткових накладних Продавця впродовж 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання товару та відповідних документів, що є підставою для оплати. Підставою для проведення оплати вважається рахунок та накладна Продавця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Полотно стрічкової пили 40*1,0*3640 (Пила стрічкова 40*1,0 Koronet premium 3,64 ROH)
Кількість
30 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІНТЕРТУЛС-УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38657342
-
Адреса:
Україна, Київська область
Ціна пропозиції
22 320.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:35
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
c41e8bf293d74d08a213dfa92fadd510
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-004258-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ІНТЕРТУЛС-УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38657342
-
Адреса:
Україна, Київська область
Номер договору:
724-26
Сума договору:
22 320.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
18 600.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Полотно стрічкової пили 40*1,0*3640 (Пила стрічкова 40*1,0 Koronet premium 3,64 ROH): 744.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний