• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Полотно стрічкової пили 40*1,0*3640

Оголошено тендер

22 320.00 UAH
Номер: 13d7489822e745859b2dea9a24a48e30
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-004626-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Замовник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Очікувана вартість: 22 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Полотно стрічкової пили 40*1,0*3640
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей (неподання жодної тендерної пропозиції відкритих торгах UA-2026-08-12-005908-a) здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.09.2026 11:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума22 320.00 UAH