-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Самохідна бурова установка
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-003957-a
429 ВО
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 13:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 13:00)
38 136 418.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
37
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
86c0b32d67f8416fb56f8da20b66e630
Внутрішній номер закупівлі:
30262809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-003957-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кривко Анатолій Миколайович 380664331523 A.Kryvko@skhidgzk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43120000-0 Врубові та тунелепрохідні, бурильні чи прохідницькі машини для добування вугілля чи гірських порідАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
38 136 418.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 11:26 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 11:26 - 18.09.2026 13:00
Період оскарження:
02.09.2026 11:26 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴38 136 418.00 Самохідна бурова установка