-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Самохідна бурова установка
Оголошено тендер
45 763 701.60
UAH
Номер:
5905df01f2ad41c79d90b5ec2b1bd7e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-004692-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
45 763 701.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Самохідна бурова установка
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
43120000-0 Врубові та тунелепрохідні, бурильні чи прохідницькі машини для добування вугілля чи гірських порід
Дата опублікування:
02.09.2026 11:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Самохідна бурова установка
×
-
УКТ ЗЕД:
8430410000 -- самохідні
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 30.06.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума45 763 701.60 UAH