-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проектор з кріпленням в комплекті
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-003731-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД_ПРОЕКТОР", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 01:00)
226 400.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
12
год
09
хв
45
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6143dea5b93a48fd870f55a65719d800
Внутрішній номер закупівлі:
30262597
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-003731-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03195808
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Садова, 9/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Рябокучма +380474437296 buhhcsp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
226 400.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 11:18 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 11:18 - 18.09.2026 01:00
Період оскарження:
02.09.2026 11:18 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴226 400.83 Проектор з кріпленням в комплекті