• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Проектор з кріпленням в комплекті

Оголошено тендер

271 681.00 UAH
Номер: d051dbc3fbcb48d7a91dad4d5fee0e74
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-002518-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 271 681.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Проектор з кріпленням в комплекті
Примітки: Згідно наявної потреби на 2026 рік. Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022 р. №1178). Коди ТПКВМБ: 0813104 - Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 02.09.2026 10:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3104 - Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяУмань
Сума271 681.00 UAH