• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Клапан запірно-регулюючий

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)

80 200.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
23
год
09
хв
27
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 678f128b801e45acb0c4710d1853faf3
Внутрішній номер закупівлі: 30262339
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-003477-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Косяк Людмила 380677476007 liudmyla.kosiak@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 80 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 11:11 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 11:11 - 18.09.2026 12:00
Період оскарження: 02.09.2026 11:11 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴80 200.00 Клапан запірно-регулюючий