• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Клапан запірно-регулюючий

Оголошено тендер

96 240.00 UAH
Номер: 53c4a845daa24386bd21358bd02c773f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-003872-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 96 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Клапан запірно-регулюючий
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Смагула Р.М.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування: 02.09.2026 10:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума96 240.00 UAH