-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання - за ДК 021:2015 - 33120000-7 (Спекулярний мікроскоп (Ендотеліальний мікроскоп) з офтальмологічним електричним столом – код згідно НК 024:2023 – 35484 Мікроскоп світловий стандартний, за ДК 021:2015 - 33122000-1 Офтальмологічне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-003330-a
Спекулярний мікроскоп (Ендотеліальний мікроскоп) з офтальмологічним електричним столом
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 14:00)
831 775.70
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
36
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
edb13d0118f74ef598345c3302ddb366
Внутрішній номер закупівлі:
30262216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-003330-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45633922
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Верхня, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Винарчук Віра Миколаївна 380976966091 verunchik_2409@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
831 775.70 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 11:06 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 11:06 - 18.09.2026 14:00
Період оскарження:
02.09.2026 11:06 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴831 775.70 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання - за ДК 021:2015 - 33120000-7 (Спекулярний мікроскоп (Ендотеліальний мікроскоп) з офтальмологічним електричним столом – код згідно НК 024:2023 – 35484 Мікроскоп світловий стандартний, за ДК 021:2015 - 33122000-1 Офтальмологічне обладнання)»