-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання - за ДК 021:2015 - 33120000-7 (Спекулярний мікроскоп (Ендотеліальний мікроскоп) з офтальмологічним електричним столом – код згідно НК 024:2023 – 35484 Мікроскоп світловий стандартний, за ДК 021:2015 - 33122000-1 Офтальмологічне обладнання)
Оголошено тендер
890 000.00
UAH
Номер:
cc4c3ca69e8844808997ad7de3e8e1b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-011144-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45633922
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Верхня, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45633922
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Верхня, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
890 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання - за ДК 021:2015 - 33120000-7 (Спекулярний мікроскоп (Ендотеліальний мікроскоп) з офтальмологічним електричним столом – код згідно НК 024:2023 – 35484 Мікроскоп світловий стандартний, за ДК 021:2015 - 33122000-1 Офтальмологічне обладнання)
Примітки:
Річний план закупівель на 2026 рік (від 31.08.2026 року) - згідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.09.2026 15:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти спеціального фонду державного бюджету
Код класифікації видатківКПК-2025:0301170 - Надання медичних послуг медичними закладами
Сума890 000.00 UAH