• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний середній ремонт дороги щебенем по вулиці Козацька в селищі Нова Водолага Харківського району Харківської області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 11:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 11:00)

1 436 345.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
21
хв
13
сек
Гарантія - 35 908.63 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 21d0c487ec804a4ca02165028c852fdf
Внутрішній номер закупівлі: 30261430
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-002554-a   
Замовник: Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради
Контактна особа: Онацька Альона Григорівна 380633409011 vodolaga.dhcs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 436 345.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 10:37 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 10:37 - 18.09.2026 11:00
Період оскарження: 02.09.2026 10:37 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 436 345.00 Поточний середній ремонт дороги щебенем по вулиці Козацька в селищі Нова Водолага Харківського району Харківської області