-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний середній ремонт дороги щебенем по вулиці Козацька в селищі Нова Водолага Харківського району Харківської області
Оголошено тендер
1 723 614.00
UAH
Номер:
1c1f2aee0d51418685dfac3a9f7f3f8c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-000974-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41826564
-
Адреса:
63202, Україна, Харківська область, с-ще Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41826564
-
Адреса:
63202, Україна, Харківська область, с-ще Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 723 614.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний середній ремонт дороги щебенем по вулиці Козацька в селищі Нова Водолага Харківського району Харківської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2026 09:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНововодолазька
Сума1 723 614.00 UAH