-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Робоча станція (Інвестиційна програма АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2026 рік розділ ІV, п. 4.1.1.1)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-002102-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
550 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
41
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7813b6c70863413984b8c1c0e257ebc8
Внутрішній номер закупівлі:
30260985
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-002102-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23293513
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Руденко Вікторія Володимирівна 380542659480 sz05@soe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 10:19 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 10:19 - 18.09.2026 10:00
Період оскарження:
02.09.2026 10:19 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴550 000.00 Робоча станція