• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Робоча станція (Інвестиційна програма АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2026 рік розділ ІV, п. 4.1.1.1)

Оголошено тендер

660 000.00 UAH
Номер: 2cd410abc16141da89a3201e9269b0c7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-001473-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 660 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Робоча станція (Інвестиційна програма АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2026 рік розділ ІV, п. 4.1.1.1)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування: 02.09.2026 09:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписІнвестиційна програма АТ «Сумиобленерго» 2026
Сума335 403.36 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума324 596.64 UAH