• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)

6 708.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
01
хв
00
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 42cf9bf3f3e74bfebd16fa5ae7e7e4a4
Внутрішній номер закупівлі: 30260934
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-002044-a   
Замовник: Військова частина 1560
Контактна особа: Євген РУСОВ 380674835163 ERusov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 6 708.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 10:17 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 10:17 - 18.09.2026 08:00
Період оскарження: 02.09.2026 10:17 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 708.00 66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14)