-
Відкриті торги
-
КЕП
66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14)
Оголошено тендер
6 708.00
UAH
Номер:
adccc640c85045eb8ff01f13144b3722
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-002353-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
6 708.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2026 10:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума6 708.00 UAH