• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Скоби до будівельного степлеру

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 16:00)

46 544.70 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
45
хв
24
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6b8d79320c424e41a7b5a4f4c52baf60
Внутрішній номер закупівлі: 30260702
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-001818-a   
Замовник: Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Діброва Тетяна 380444651342 dibrova.t.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 46 544.70 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 10:08 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 10:08 - 18.09.2026 16:00
Період оскарження: 02.09.2026 10:08 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴46 544.70 Скоби до будівельного степлеру