• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Скоби до будівельного степлеру

Оголошено тендер

55 853.64 UAH
Номер: 9618f464b410430cb084af1bead51608
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-002144-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
Замовник: Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
Очікувана вартість: 55 853.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Скоби до будівельного степлеру
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування: 02.09.2026 09:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума55 853.64 UAH