• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

послуги з ремонту, технічного обслуговування приладів комерційного обліку теплової енергії

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 11:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 11:00)

422 635.18 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
23
год
01
хв
33
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c622bfd97f904462808f0be3a7240ca0
Внутрішній номер закупівлі: 30260620
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-001722-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
Контактна особа: Трубін Валерій 380971672539 vmtz2@ntec.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 422 635.18 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 10:04 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 10:04 - 18.09.2026 11:00
Період оскарження: 02.09.2026 10:04 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴422 635.18 послуги з ремонту, технічного обслуговування приладів комерційного обліку теплової енергії, згідно коду 50410000-2 (послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів) та уточненому коду 50413000-3 (послуги з ремонту і технічного обслуговування контрольних приладів) Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015, відповідно до умов Договору