• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

послуги з ремонту, технічного обслуговування приладів комерційного обліку теплової енергії

Оголошено тендер

507 162.22 UAH
Номер: 9e2bc110cb6c4625b36bc734b805b590
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-001681-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
Очікувана вартість: 507 162.22 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: послуги з ремонту, технічного обслуговування приладів комерційного обліку теплової енергії
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 02.09.2026 09:42

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
послуги з ремонту, технічного обслуговування приладів комерційного обліку теплової енергії, згідно коду 50410000-2 (послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів) та уточненому коду 50413000-3 (послуги з ремонту і технічного обслуговування контрольних приладів) Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015, відповідно до умов Договору
Код ДК 021:2015: 50413000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума507 162.22 UAH