-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Кислота сірчана: лот 1 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 2 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 3 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-001642-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
12 795 928.46
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
00
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
772bfe0498524e678c88ae08d9278b7d
Внутрішній номер закупівлі:
30260525
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-001642-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лобода Вікторія Олексіївна 380442069767 tender-naek@direkcy.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 795 928.46 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 10:01 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 10:01 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження:
02.09.2026 10:01 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:18
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴4 177 093.16 лот 1 - кислота сірчана
- Лот №2 ₴3 321 580.01 лот 2 - кислота сірчана
- Лот №3 ₴5 297 255.29 лот 3 - кислота сірчана