• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кислота сірчана: лот 1 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 2 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 3 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана)

Оголошено тендер

15 355 114.15 UAH
Номер: cdab0cb390f94e039facf0db74043de4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-000381-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 15 355 114.15 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кислота сірчана: лот 1 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 2 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 3 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування: 02.09.2026 08:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума15 355 114.15 UAH