-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт службових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-001531-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
40 270.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
38
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
707095b1424d44209fe75da25bdee9d3
Внутрішній номер закупівлі:
30260435
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-001531-a
Замовник:
Виконавчий комітет Шишацької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04384368
-
Адреса:
38000, Україна, Полтавська область, селище Шишаки, вул.Соборності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Закладна +380535293030 tendervkomitet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
40 270.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 09:56 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 09:56 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 09:56 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 270.00 Поточний ремонт службових автомобілів