• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт службових автомобілів

Оголошено тендер

48 324.00 UAH
Номер: bf255519d0874f8fae41b216ca67c660
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-001905-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Шишацької селищної ради
Замовник: Виконавчий комітет Шишацької селищної ради
Очікувана вартість: 48 324.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт службових автомобілів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.09.2026 09:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяШишаки
Сума48 324.00 UAH