-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування службового автомобіля Opel Vectrа державний номер АЕ7555 НР)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-001387-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:36)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:36)
16 100.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
16
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3a6aec3862734c92a8cd7383b84de35e
Внутрішній номер закупівлі:
30260278
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-001387-a
Замовник:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052212
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ліля Білоус +380566741061, +380963690752 tender@pokrov-mr.gov.ua https://pkrv.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 09:49 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 09:49 - 18.09.2026 09:36
Період оскарження:
02.09.2026 09:49 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 100.00 Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування службового автомобіля Opel Vectrа державний номер АЕ7555 НР)