• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування службового автомобіля Opel Vectrа державний номер АЕ7555 НР)

Оголошено тендер

19 320.00 UAH
Номер: 46d5cf846d3b454cb9ba5567dc2a7757
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-001319-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
Замовник: Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
Очікувана вартість: 19 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування службового автомобіля Opel Vectrа державний номер АЕ7555 НР)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.09.2026 09:29

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування службового автомобіля Opel Vectrа державний номер АЕ7555 НР)
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума19 320.00 UAH