• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Заклепки

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 16:00)

33 156.76 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
04
год
29
хв
14
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4938cee32ccc4832a55ef7f17af12f16
Внутрішній номер закупівлі: 30260160
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-001264-a   
Замовник: Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Діброва Тетяна 380444651342 dibrova.t.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 33 156.76 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 09:44 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 09:44 - 18.09.2026 16:00
Період оскарження: 02.09.2026 09:44 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴33 156.76 Заклепки