-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заклепки
Оголошено тендер
39 788.12
UAH
Номер:
fb7879f5ca534aaea1caf45405260f17
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-001313-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45246390
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45246390
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
39 788.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Заклепки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування:
02.09.2026 09:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума39 788.12 UAH