-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт електричних мереж у житловому будинку № 8 на вулиці Мирослава Поповича в Святошинському районі м. Києва
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-000662-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
313 632.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
32
хв
03
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
10cd453c46f0402fb1bbd44c0ccb13de
Внутрішній номер закупівлі:
30259562
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-000662-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03182, м. Київ, Святошинський район, вул. Симиренка, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоненко Андрій Олексійович 380444541694 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
313 632.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 09:12 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 09:12 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 09:12 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴313 632.50 Поточний ремонт електричних мереж у житловому будинку № 8 на вулиці Мирослава Поповича в Святошинському районі м. Києва