• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт електричних мереж у житловому будинку № 8 на вулиці Мирослава Поповича в Святошинському районі м. Києва

Оголошено тендер

376 359.00 UAH
Номер: 712dbc5b9bb243868fde036f81462701
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-000777-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Очікувана вартість: 376 359.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт електричних мереж у житловому будинку № 8 на вулиці Мирослава Поповича в Святошинському районі м. Києва
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Дата опублікування: 02.09.2026 09:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт електричних мереж у житловому будинку № 8 на вулиці Мирослава Поповича в Святошинському районі м. Києва
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума376 359.00 UAH