-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження та системи контролю доступу
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-000250-a
Завершена
10 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
87c36c37fe3b4a88b6b7d1d9414e8828
Внутрішній номер закупівлі:
30259147
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-000250-a
Замовник:
ПІВДЕННО-СХІДНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971371
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Княгині Ольги, 22
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дядюн Вікторія 0563731940 dp.mtz@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
10 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування системи відеоспостереження
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Технічне обслуговування системи контролю доступу Stopnet (турнікету «Форма-класік»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "МАККОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44106752
-
Контактна особа:
Уляна Мовчан makarovskiy.14@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, м.Дніпро, вул.Ярослава Мудрого, буд. 68 офіс 221
Ціна пропозиції
10 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 08:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3203f264ff3e435ab931dd7446395ebb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-000250-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "МАККОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44106752
-
Адреса:
49000, Україна, м.Дніпро, вул.Ярослава Мудрого, буд. 68 офіс 221
Номер договору:
112-26
Сума договору:
10 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
8 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 08:35
Статус:
Підписаний