-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження та системи контролю доступу
Оголошено тендер
10 000.00
UAH
Номер:
1a6231cc3f6e45a491ab98e751993209
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-008760-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ПІВДЕННО-СХІДНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971371
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Княгині Ольги, 22
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ПІВДЕННО-СХІДНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971371
-
Контактна особа:
Дядюн Вікторія 0563731940 dn.pavlychenko@customs.gov.ua
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Княгині Ольги, 22
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
10 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження та системи контролю доступу
Примітки:
пп.6 п.13 Особливостей (відкриті торги були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.08.2026 14:09
Дата модифікації:
27.08.2026 11:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума10 000.00 UAH